Augusztus utolsó napjaiban háromnapos tantestületi kirándulás keretében készítettük elő a 2024/25-ös jubileumi tanévet.

Sátoraljaújhely és Sárospatak turistalátványosságainak megismerése mellett munkaértekezleteket tartottunk, sokat beszélgettünk a 35. születésnapunkat kísérő programokról és csodálatos környezetben tervezgettük a jövőt. Pontosítottuk a tantárgyfelosztást, a csoportbeosztásokat, egyeztettük az órarendet és a tanév rendjét.

Azok a kollégák, akik nem tudtak részt venni a kiránduláson, tartották a frontot az iskolában, pakoltak, dekoráltak, rendbe tették a tornaszertárt és elrendezték a tankönyveket.

Hazatérve még elvégeztük az utolsó simításokat a termek berendezése kapcsán és a dekorációt illetően.

Így gyönyörű környezetbe, izgatottan várjuk vissza diákjainkat hétfőn!