Idén is szikrázó napsütésben rendezték meg a versenyt, korcsoportonként 16-16 csapattal. 5 csapattal érkezett a Templomdombi iskola felső tagozata a vízre, egy elsőbálozó ötödikes, egy már tavaly egyszer evezett hatodikos, egy hetedikes, egy nyolcadikos és egy 7-8 vegyes, csak lányokból álló csapattal. Nagyszerű kezdéssel az ötből a vegyes csapaton kívül minden csapatunk a középdöntőbe került azonnal futamgyőztesként. A középdöntőben megtörtént az, hogy a hetedikes csapatnak és a nyolcadikosoknak egymás ellen kellett a döntőbe kerülésért evezni. A középdöntőkből a hatodikos csapat mellett a nyolcadikosok jutottak tovább és a döntőkben mindkét csapat a második helyen ért célba, csodálatos és nagyszerű evezés után. 

Remek sárkányos nap volt, hatalmas gratuláció minden résztvevőnek!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget Ildi néninek és Gréti néninek!!