Több év kihagyás után idén ismét tartottunk pénzügyi ismereteket bővítő foglalkozásokat a Templomdombi Általános Iskolában. A témahét általános célja idén is a mindennapokban használható gyakorlati ismeretek játékos, élményszerű átadása és a tanulók pénzügyi kompetenciájának fejlesztése volt.

A foglalkozások során kiderült, hogy diákjaink meglepően tájékozottak pénzügyi kérdésekben, és - különösen a nyolcadikos tanulók - nagyon érdeklődőek a megtakarítás és a hitel kérdésében. A Pénz7 honlapjáról letölthető feladatokat ügyesen oldották meg, nagyon jó ötleteik és észrevételeik voltak a témákkal kapcsolatban.

Jövőre ismét csatlakozunk majd a Pénz7-hez, s reméljük, önkéntes pénzügyi szakemberek is segítik majd munkánkat.