Október 8-án, szombaton tartottuk a hagyományos szülői bálunkat, mely immár második éve szüreti bálként került megrendezésre.
Az 1920-as évek hangulatát idéző bál hangulatát a szülőkből és Panki néniből álló tánckar alapozta meg, majd az egyik hatodikos tanítványunk, Albert és barátja bűvész-bemutatója nyűgözte le a vendégeket. Az ízletes vacsorát követően salsa-bemutató és -oktatás, majd egy vidám játék következett. Az ezt követő bulit és táncot csak a fergeteges és izgalmas tombola szakította meg egyszer, melynek keretében nagyon sok és értékes ajándék talált gazdára.
Ezúton szeretném megköszönni a Szülői Tanács valamennyi tagjának a szervezésben és lebonyolításban nyújtott hihetetlen munkát, támogatóinknak a rengeteg felajánlást és valamennyi szülőnek a Templomdombi Alapítvány számára nyújtott támogatást. Az összegyűlt közel kétmillió forintot a tetőtér klimatizálásra, a hatodik osztály tanulói asztalainak felújítására, valamint a kisudvar szépítésére fordítjuk majd.