Szeptember 17-én, a Hősök terén, a magyar kosárlabdázás napján rendezték meg a Junior NBA versenysorozat bronz és aranymérkőzését. Iskolánk a New York Knicks színeiben a bronzéremért mérkőzött a Boston Celtics (I. kerületi Batthyány Lajos Általános Iskola) csapatával. Az alapszakaszban már találkoztunk ezzel a csapattal és akkor ők bizonyultak a jobbnak. Most azonban a fiúk nagyon összeszedetten játszottak és egy pillanatig sem engedték ki a vezetést a kezeik közül. Így végül sikerült fellépni a dobogó harmadik fokára. A bronzérmeket Francisco Elson NBA bajnoktól vehette át a csapat.

A csapat tagjai:     

 • Barcza Márton
 • Botos Barnabás
 • Csányi Zétény
 • Lóczy György
 • Móri Gergő
 • Nagy Dániel
 • Nagy Mátyás
 • Sági Berci
 • Szentedrey Máté
 • Szentesi Áron
 • Tímár Bertalan
 • Vrhovina Barnabás

      

Edző: Nagy Ferenc