Április 20 -án ünnepélyes kiállításmegnyitót és díjátadót rendeztek a FERENCZY MÚZEUMBAN. A  SzeBeton 100 éves évfordulójára rajz  versenyt hirdetett, melynek témája az elmúlt 100 év volt, "Mi jut eszetekbe arról, ha meghalljátok, hogy valaki vagy valami 100 éves ?" Erre a kérdésre kellett a választ keresni képi formában.  82   pályamű érkezett be. A SzeBeton , a Ferenczy Múzeum és Szentendre Város Önkormányzata közösen szervezte, rendezte a tárlatot, melyet még 2 hétig meg lehet nézni a Ferenczy Múzeum földszinti termében.  Iskolánk VIZUÁLIS MŰHELYE kimagaslóan szerepelt. Ötletes, igényes kivitelezésű munkáinkkal elnyertük az 5 fős zsűri tetszését.

Gratulálunk a nyerteseknek és az összes pályázónak, kitűnő munkát végeztek!

A nyertesek névsora:

1-2. osztály

1. helyezett: Ift Eliza (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)
  2. helyezett: Villám-Kovács Szofi (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)
  3. helyezett: Varga-Dudás Borbála (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)

3-4. osztály

1. helyezett: Schramkó Lili Anna (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)
2. helyezett: Borbás Nóra (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)
3. helyezett: Kapitány Dorka (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)

5-6. osztály

1. helyezett: Szentesi Lili (Református Gimnázium, felkészítő tanár: Kun Attiláné)
  2. helyezett: Asszonyi Emília (Templomdombi Általános Iskola, felkészítő tanár: Deli Gabriella)