Ezen a hétvégén, szeptember 13-15-ig rendezték meg Zalaegerszegen a Magyar Vöröskereszt 48. Országos Elsősegélynyújtó Versenyének döntőjét. Iskolánk gyermek csapata, a STABIL OLDAL, első helyezést ért el. Emellett teljesítményük elérte az arany minősítés kritériumait, így azt is megkapták. Még egy különdíjat is sikerült elhozniuk, melyet az elsősegélynyújtási ismeretek elméleti állomásán elért legjobban teljesített csapatnak járt.

A csapat tagjai: Varga Júlia (csapatkapitány), Varga Sára, Miksó Dóra Laura, Nagy Luca, Kende Bori

Felkészítő tanáruk: Csalló Attila

Nagyon büszkék vagyunk rátok!

 

Emellett gyerekekkel alkotott vegyes vendég csapatunk elnyerte a zsűri Szakmai Tisztelet különdíját.
A csapat tagjai: Csalló Attila (csapatkapitány), Baranyainé Kékesi Noémi, Jászai Katalin, Tar Fanni Sára, Kretz Boldizsár

 

Gratulálunk nekik!